Музиківська сільська рада

Музиківська об'єднана територіальна громада, Херсонська область

Меню

Реєстрація на сайті

   БІЛОЗЕРСЬКИЙ РАЙОН ХЕРСОНСЬКА   ОБЛАСТЬ

МУЗИКІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

РІШЕННЯ

Двадцять четвертої сесії сільської ради сьомого скликання

 

від 19 вересня 2018 року                                               №

 

Про компенсацію (відшкодування) вартості

оренди житлового приміщення

 

Керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Основи законодавства України про охорону здоров'я», «Про підвищення доступності та якості медичного обслуговування у сільській місцевості» з метою створення умов для доступного, якісного медичного обслуговування на території Музиківської ОТГ та реалізації Програми забезпечення житлом медичних працівників Музиківської амбулаторії ЗПСМ на 2018-2021 роки, яка затверджена Рішенням сесії №334 від 09.08.2018, сесія сільської ради

 

ВИРІШИЛА:

1. З метою залучення до медичного обслуговування у сільській місцевості кваліфікованих медичних працівників, шляхом створення для них додаткових гарантій та мотиваційних пакетів, відшкодовувати сімейному лікарю протягом 2018-2019 років витрати на оренду житлового приміщення, у зв’язку з його переїздом з іншої місцевості до Музиківської ОТГ та відсутністю власного житла.

2. Затвердити проект договору про відшкодування витрат на оренду житлового приміщення.

3. Доручити сільському голові Музиківської сільської ради укласти з лікарем, в установленому порядку, договір компенсації (відшкодування) вартості оренди житлового приміщення на території Музиківської ОТГ.

  1. 1.3. Контроль за виконанням рішення покласти на комісію з питань соціально-економічного розвитку, бюджету та управління комунальною власністю(Голова Шнирук І.В.).

 

 

Сільський голова                                                                                       С.Н. Лейбзон

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Корисні посилання

02-parliament 0

03-kmu 0

01-president 1

hoda 0

drv baner

hotline-government 0

mil2

openboo