Музиківська сільська рада

Музиківська об'єднана територіальна громада, Херсонська область

Меню

Реєстрація на сайті

Наші досягнення

Територіальна громада має свою символіку – герб, прапор та гімн. На в’їзді встановлені стела з прапорами України та громади, відповідний знак і Поклонний хрест, сформовані органи самоорганізації населення.

Сільська спільнота об’єднує 5 населених пунктів, площа території громади складає 126,874 кв. км.

 

Загальна кількість мешканців - 3 941 особа. На території працюють 13 фермерських господарств. У найближчій перспективі відкриття заводу з виробництва брикетів, фабрики господарських товарів та ряду інших виробництв. Прикордонній службі передано у власність гуртожиток для облаштування житла військовим. Розпочата робота  щодо контейнерно-модульної забудови для переселенців.

Сформовано кваліфіковану команду працівників сільської ради, в яку входять п’ять червонодипломних магістрів, сім сертифікованих проектних менеджерів, троє працівників вільно володіють англійською мовою. В апараті  такі необхідні посади  як спеціаліст  з муніципальних ініціатив, зовнішньої й внутрішньої інтеграції та інвестицій; спеціаліст з розвитку інфраструктури, житлово-комунального господарства та енергоефективності; спеціаліст з агропромислового розвитку,  економіки та приватно-державного партнерства; юрисконсульт; спеціаліст із землеустрою; спеціаліст із соціальних питань та охорони дитинства.

Працівникам створені  всі належні  умови для досягнення поставлених цілей та  продуктивної, якісної і  надійної праці.  

          Громада бере активну участь у соціально-економічному розвитку населеного пункту. За період з 2006 по 2017 роки сільська рада є учасником різноманітних міжнародних та Всеукраїнських конкурсів і програм розвитку сільських територій.

*Для детальної інформації натисніть на бажаний рік

Корисні посилання

02-parliament 0

03-kmu 0

01-president 1