Музиківська сільська рада

Музиківська об'єднана територіальна громада, Херсонська область

Меню

Реєстрація на сайті

P1010006 194776На території сільської ради з метою профілактичних заходів по боротьбі зі злочинністю та профілактикою правопорушень у 2001 році заснований громадський пункт охорони порядку, який з часу заснування очолює Шабельніков Сергій Григорович, пенсіонер МВС, на даний час громадський помічник дільничного інспектора поліції Білозерського ВП ХВП ГУНП в Херсонській області. Він забезпечений формою спеціально зазначеного зразку, а також  спецзасобами: гумовим кийком, металевими браслетами, газовим пістолетом.

         Для функціонування громадського пункту охорони порядку виділено приміщення, яке забезпечене стаціонарним телефоном, сейфом. Створені належні умови праці дільничному інспектору поліції та його громадському помічнику, службове приміщення приведено до належного вигляду та оптимальної організації робочого місця в умовах наближення до європейських стандартів.

         Приміщення ГПОП відповідає матеріально-технічними вимогам організації службової діяльності, оснащено необхідною оргтехнікою, меблями, інформаційними стендами.

         Прийом громадян начальником громадського пункту охорони порядку та дільничним інспектором ведеться згідно графіка. Всі звернення громадян реєструються у журналі особистого прийому.  

         У громадському пункті охорони порядку для службового використання є паспорт дільниці з картою-схемою розташування вулиць села, установ, підприємств, об’єктів.

 На осіб, схильних до скоєння злочину, а також звільнених з місць позбавлення волі, заведені картки обліку особи,  а також фотоальбом на тих, хто раніше скоїв злочин. Ведеться облік осіб, які зловживають спиртними напоями, неблагонадійних сімей, неповнолітніх, схильних до правопорушень.

         У серпні 2008 році громадський пункт охорони порядку був визнаний Білозерською державною адміністрацією кращим в районі, за що отримали новенького скутера.

У квітні 2011 року громадський пункт охорони порядку був визнаний кращим в області, за що отримали від УМВС службовий автомобіль ВАЗ-2107, а громадський помічник дільничного інспектора особисто отримав грамоту від начальника УМВС генерала Літвіна В.В.

В 2014 році розпорядженням сільського голови, в громадський пункт охорони порядку передано службовий автомобіль ВАЗ-2121.

Громадський пункт тісно працює з комісією у справах неповнолітніх при сільській раді, з вчителями Музиківської загальноосвітньої школи, з лікарнями, з адмінкомісією, під час проведення культурних заходів здійснюємо охорону громадського порядку.

Контакти: 0554756419, 0991004390

e-mail Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Корисні посилання

02-parliament 0

03-kmu 0

01-president 1