Музиківська сільська рада

Музиківська об'єднана територіальна громада, Херсонська область

Реєстрація на сайті

1_20160110_1878092632Музиківська загальноосвітня школа I – III ступенів Білозерської районної ради Херсонської області розташована за адресою: вулиця 40 років Перемоги село Музиківка Білозерського району Херсонської області.
Директор закладу – Славич Василь Васильович учитель образотворчого мистецтва та культури.
Мова викладання українська.
Музиківська ЗОШ І-ІІІ ступенів збудована у 1984 році. Навчальне приміщення –4510,4м².

Навчально-матеріальну базу школи складають 17 навчальних кабінетів, 5 класних кімнат початкової школи, кімната групи продовженого дня. Усі навчальні кабінети оснащенні сучасними стендами, роздатковим дидактичним матеріалом, портретами вчених та видатних постатей. У навчальному процесі використовується 24 електронні програмні засоби. Бібліотека з читальним залом має фонд 14 389 примірників для задоволення потреб школярів, педагогів, працівників школи у навчальній, додатковій, методичній, програмовій, цікавій пізнавальній літературі. Два спортивних зали, спортивний комплекс у складі шести майданчиків використовуються для занять дітей фізичною культурою та спортом. У спальні першокласники відпочивають після уроків та під час літнього відпочинку у пришкільному таборі. Кімната школяра використовується для діяльності учнівського самоврядування, дитячого об’єднання та національно-патріотичного виховання. Оформлено кімнату бойової слави та проводиться збір краєзнавчих матеріалів для відкриття музею. Для організації дозвілля школярів на перервах у вестибюлі третього поверху розміщені 2 тенісні столи та столи для настільних ігор (шахи, шашки та інші).

Харчовий блок забезпечений необхідним обладнанням, обідня зала розрахована на 100 посадкових місць, кадровий склад характеризується достатнім рівнем професійної кваліфікації.

Опалення здійснюється автономною твердопаливною котельною, є газова топічна, водопостачання з центрального водогону.

На території шкільного подвір'я площею 2900 м² закладено сквери зі 45 видів декоративних рослин (600 дерев та 560 кущів), квітники, розташовані географічний, спортивні та ігрові майданчики.

Зміцнення матеріально-технічної бази є важливим напрямком роботи школи. Для його реалізації тісно співпрацюємо з батьками, випускниками, приватними підприємцями, сільською радою, беремо участь у грантових проектах. Використовуються у навчально-виховному процесі мультимедійний проектор, ноутбук, 2 фліпчарта передані сільською радою школі у користування, бібліотека отримала навчальну літературу на суму 1500 гривень, стенди для оформлення кабінету біології виготовлені за кошти отримані за призові місця у конкурсі благодійних проектів «Добро починається з тебе». Завдяки тісній співпраці з Херсонським лісомисливським господарством залучаємо учнів до робіт по відновленню «музиківського лісу», що сприяє екологічному вихованню, маємо посадковий матеріал для шкільного подвір’я, на свята отримуємо спортивний інвентар, канцелярські товари, матеріальну допомогу для проведення ремонтних робіт. Участь у проекті «Молоді футбольні волонтери» від Програми розвитку ООН в Україні і Фундації сприяння громадянській активності дала можливість провести комплекс заходів по відновленню спортивних майданчиків, що сприяло покращенню благоустрою, його зовнішнього вигляду. Для учнів отримали комплекти футболок та футбольних жилетів. Школярі були залучені до проведення освітніх заходів спрямованих на формування здорового способу життя, профілактики соціально небезпечних хвороб та негативних явищ в молодіжному середовищі. За участь у соціальному проекті ПРООН «Маю право на здоров’я» школа отримала фліпчарт, комплект футболок. У 2015 році отримали грант уряду Японії 1100 тис. грн за програмою «Кусаноне» на заміну вікон і дверей будівлі школи, який реалізували за підтримки благодійної організації «Фонд громад міста Херсон «Захист». На виконання постанови Кабінету міністрів України 03 серпня 2015 року № 543 «Деякі питання використання у 2015 році державних капітальних видатків» реалізовано проекти «Капітальний ремонт системи опалення Музиківської загальноосвітньої школи I-III ступеня по вул. 40 років Перемоги, 12, с. Музиківка Білозерського району» (на суму 587 тис. грн), «Модернізація котельні з використанням альтернативного виду палива (тверде паливо, а саме паливний брикет) Музиківської загальноосвітньої школи I-III ступеня по вул. 40 років Перемоги, 12, с. Музиківка Білозерського району» (на суму 865 тис. грн).

02-parliament 0

03-kmu 0