Музиківська сільська рада

Музиківська об'єднана територіальна громада, Херсонська область

Меню

Реєстрація на сайті

ambulat

Лікарська дільниця розташована на території Музиківської і Східненської сільських рад. Вона включає в себе населенні пункти: с.Музиківка, с.Східне, с.Загорянівка, с.Шкуринівка. Вони розташовані на протязі 30 км вздовж балки річки Вірьовчаної.

Музиківська амбулаторія розташована в 15 км від обласного центру і в 30 км від смт.Білозірка. Відстань до Східненського ФАПа 15 км, до Загорянівського ФАПа – 10км. 

Будівля, в якій знаходиться амбулаторія, побудована у 1952 році і пристосована під медичний заклад у 1962 році. До складу амбулаторії входять педіатричний, терапевтичний, стоматологічний кабінети, фізкабінет, оглядовий, маніпуляційний, кабінет щеплень, лабораторія. Здорові діти оглядаються у спеціально відведені профілактичні дні. Профілактичні щеплення проводяться у кабінеті щеплень.

У 2010 році амбулаторії за допомогою програми ПРООН був проведений ремонт: заміна вікон і дверей на металопластикові, реконструкція каналізації, мощення. Амбулаторія оснащення автономним газовим опаленням, бензиновим генератором, який забезпечує заклад електричним струмом під час аварій. Усі кабінети оснащені бактерицидними опромінювачами. Всі маніпуляційні столи забезпечені Панмедами, що гарантують стерильні умови проведення медичних маніпуляцій. Організоване кондиціювання повітря, що забезпечує комфортний мікроклімат у кабінетах.

Педіатричний кабінет оснащений необхідними меблями та медичним обладнанням, електронними вагами, ростометром для дорослих та дітей до року, холодильником, для зберігання вакцини, сумкою-холодильником .

За програмою «Сімейна медицина» з державного бюджету в амбулаторію придбане медичне обладнання, що значно покращило якість надання медичної допомоги населенню, та умови праці лікаря: діагностичне обладнання (ЕКГ, глюкометри, монітор-дефибрилятор, оксигенератор, біохімічний аналізатор «Солар», бінокулярний мікроскоп), обладнання для огляду ЛОР органів.

Реєстратура оснащена комп’ютерною технікою.
Транспортний засіб: машина Opel Combo 2010 року випуску, оснащений необхідним обладнанням,  мобільним зв'язком.

Зощук  Катерина Петрівна – лаборант

Чихун Тамара Леонтіївна – фельдшер

Усов Андрій Вікторович – патронажна м/с

Плахтирь Лілія Іванівна – терапевт

Цокол Олена Вікторівна – терапевтична м/с

Церковна Євдокія Дмитрівна - акушерка

Загоруйко Марія Георгіївна – молодша м/с

Головко Наталія Миколаївна – регістратор

Удовченко Микола Максимович – лікар-стоматолог

Удовченко Наталія Михайлівна – лікар-стоматолог

Шнирук Інна Володимирівна – стоматологічна м/с

Яновський Олександр Володимирович – водій

Шулежко Світлана Володимирівна - реабілітолог


Корисні посилання

02-parliament 0

03-kmu 0

01-president 1