Музиківська сільська рада

Музиківська об'єднана територіальна громада, Херсонська область

Меню

Реєстрація на сайті

Громадська організація сприяння розвитку освіти Музиківської сільської громади «Освітня ініціатива» (у подальшому – ГО «Освітня ініціатива») є місцевою недержавною громадською організацією, яка об’єднує жителів Музиківської сільської громади, що виявили бажання сприяти розвитку освіти місцевого населення для реалізації статутної мети та завдань.

ГО «Освітня ініціатива» є некомерційною неприбутковою організацією та не має на меті отримання прибутку від своєї діяльності.

Організаційно-правова форма: громадська організація.

Організація співпрацює з органами державної влади, органами місцевого самоврядування, об’єднаннями громадян України, а також із міжнародними організаціями, установами, організаціями та органами іноземних держав. Втручання державних органів та посадових осіб в діяльність організації, як і втручання організації в діяльність державних органів, посадових осіб та в діяльність інших об’єднань громадян не допускається, крім випадків, передбачених Законом.

3 метою реалізації своїх основних цілей ГО «Освітня ініціатива» має право бути засновником установ, організаці з правами юридичної особи, брати участь в роботі в національних та міжнародних організаціях, діяльність яких не суперечить цілям і задачам організації згідно діючого законодавства України.

**Мета та завдання ГО «Освітня ініціатива» 

**Активи ГО «Освітня ініціатива»

Корисні посилання

02-parliament 0

03-kmu 0

01-president 1