Музиківська сільська рада

Музиківська об'єднана територіальна громада, Херсонська область

Меню

Реєстрація на сайті

Звіт за 2016 рікГромадська організація «Музичани» була створена влітку 2010 року групою активісток, яким не була байдужа доля села Музиківка та місцевих мешканців.

Метою діяльності організації є поліпшення умов життєдіяльності населення, розбудова соціальної інфраструктури та розв’язання поточних проблем територіальної громади с. Музиківка.

Основним завданням бачимо проведення капітального ремонту будівлі ясел-садку, яка вже 10 років не використовується, діти переведені в приміщення школи. Це глобальний проект до якого ми йдемо маленькими кроками, співпрацюємо з владою, підвищуємо власну організаційну спроможність, активізуємо населення, пробуємо себе в ролі фонду громади.

Активно збираємо кошти громади для вирішення поточних проблем села – це і придбання таких необхідних  пилососів і прасок в ясла-садок, і виготовлення нових меблів в бібліотеку, і допомога  з матеріалами для кріпленням обладнання в школі.

Займаємося вирішенням проблеми освітлення вулиць, разом з сільською радою в 2011-2012 роках реалізовували проект «Модернізація системи зовнішнього освітлення шляхом запровадження сучасних технологій у процесі розвитку інвестиційної привабливості с. Музиківка». Загальний бюджет близько 400,0 тис гривень. Наша організація за два роки  для реалізації цього проекту зібрала з підприємців та місцевих жителів близько 60,0 тис. грн. Зараз розробили проект «Партнерське освітлення» (з підключенням вуличних світильників до облікової системи конкретного жителя) і шукаємо фінансування для його реалізації.

Важливим напрямком діяльності є активізація молоді. Опікувалися Молодіжною громадською радою, яка активно діяла в 2011-2013 роках, було реалізовано ряд спільних проектів та ініціатив – створення молодіжного центру на базі бібліотеки, розмальовування автобусних зупинок, створення молодіжного скверу в центрі села, організація Днів Європи, прийом Євроавтобусу-5 та ін. З вересня 2017 плануємо активізувати роботу з оновлення складу та відновлення роботи Ради.

За останні три роки відкрився новий для нас напрямок - співпраці з активними місцевими жителями, які бачать проблеми і хочуть їх вирішити вже обраним способом. Ми допомагаємо знайти фінансування на реалізацію ідеї через мінігранти, сільську раду та місцевий бізнес. Надаємо методичний супровід проектам.

 

Реалізовані проекти за 2016 рік

«Ніякої тиші у клубі «Затишок» отримав фінансування від Британської ради в рамках проекту «Активні громадяни» та за підтримки Фонду «Об’єднання» у розмірі 9940 грн, було залучено близько 2000грн  з місцевих жителів не враховуючи волонтерську роботу. В рамках проекту активізовано жителів с.Висунці і згуртовано їх навколо клубу «Затишок», в якому створено простір для активного та змістовного дозвілля, придбано настільні ігри, тенісний стіл, зроблено дитячий майданчик.

«Крути педалі!» отримав фінансування  також від «Активні громадяни»  Британської ради у розмірі 9920грн, було залучено близько 3000грн  з місцевих жителів, від місцевих підприємців отримали солодкі подарунки, грамоти, медалі для учасників заходів. В рамках проекту об’єднано дітей та молодь навколо проблеми здорового способу життя, популяризації велоспорту, побудовано велопарковку на території школи, проведено велоквест і велопробіг карапузів для залучення різних цільових груп до проекту. Партнери підприємці облаштували велопарковки біля своїх магазинів.

«Розвивально-ігрове середовище для соціалізації дошкільнят» третій проект переможець наших активістів та нашої організації . Від Британської ради отримали  15000 гривень на придбання розвиваючих меблів для старшої групи Музиківського ясла-садку. В рамках проекту спробували нову для нас практику організації благодійних ярмарок, дякуючи якій залучили більше двох тисяч гривень.

 

Наша команда

Крута Людмила – голова ГО «Музичани», завідувач ясла садку

Михайлова Валентина – проектний менеджер, вихователь ясла-садку.

Погрібна Людмила – проектний  менеджер, спеціаліст сільської ради.

Пономарьова Марія – проектний  менеджер, спеціаліст сільської ради.

Поберезська Олена – бухгалтер організації, бухгалтер ясла-садку.

Насонова Жанна – проектний  менеджер, спеціаліст сільської ради.

Компаніченко Ольга – проектний  менеджер, вчитель школи.

Лейбзон Олександр Арнольдович – дорадник організації, Музиківський сільський голова

 

Вдячні всім жителям села та небайдужим за матеріальний, моральний та організаційний вклад в поліпшення умов життя в нашому селі, а особливо:

Андруневичу Олександру Михайловичу

Пилипчуку Геннадію Михайловичу

Карпу Віктору Федоровичу

Славичу Василю Васильовичу

Трибушній Тетяні Вікторівні

Пилипчак Валентині Андріївні

Плотніку Миколі Петровичу

Чихун Тамарі Леонтіївні

 

Контактна інформація

Адреса організації - 75023, Херсонська область, Білозерський район, село Музиківка, вулиця 40 років Перемоги, будинок 35 А

Телефон – 56335, електронна адреса – Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Контактна особа
Крута Людмила Анатоліївна
т. 0669994533

Корисні посилання

02-parliament 0

03-kmu 0

01-president 1