Музиківська сільська рада

Музиківська об'єднана територіальна громада, Херсонська область

Меню

Реєстрація на сайті

 

 ГАЗЕТА ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ       

ЗА НЕЗАЛЕЖНУ НЕПОДІЛЬНУ УКРАЇНУ                                Газета заснована у квітні 2008 року

                                                                                                                 №7 (184) 1 листопада2017 року


 

                         Загорянівці – 158 років!

   21 жовтня 2017 року в Загорянівці святкували день села. На початку запросили до вітального слова старосту         Вову Т.О. Вітаючи односельчан зі святом, Тетяна Олександрівна, подякувалата вручила грамоти і квіти тим людям, які небайдужі до проблем громади та беруть активну участь у житті села, атакож  побажала  Загорянівці розквіту та добробуту.

   Ведучі, завідуюча бібліотекою с.Загорянівка Зава-   ринська К.С. та Саганович В.,  від усього серця вітали теплими словами односельчан, відзначили активних мешканців села, віддали шану найстаршим жителям, не забули й про наймолодших, привітали ювілярів (тим, кому виповнилося 50 років, пари, які святкують у цьому році срібне та золоте весілля), багатодітні родини, подякували воїнам-односельчанам, які захищали і захищають нашу державу на Сході країни. Вшанували хвилиною мовчання загиблих у роки Другої світової війни.

   Родзинкою заходу стало відкриття капсули, яку 50 років тому було закладено в обеліск Слави. Право розбити капсулу було надане жительці села Загорянівка, пенсіонерці, ветерану праці Остапенко Т.Ф. Звернення до нащадків, яке пролежало замуроване півсторіччя, прочитала Заваринська К.С. Зміст послання засвідчує, наскільки змінилося політичне обличчя країни. Відтепер лист з минулого до сучасних жителівбуде знаходитися у музеї  бібліотеки с.Загорянівка.

   Концертну програму продовжили талановиті жителі Герасименко М.А., Голодрига К.В., Гюмюшлю П.М., танцювальний колектив (Позняк Д., Гончарук Д., Сичова К., Серба М., Федоренко А., Ткач У., Левшунова В.) та вокальний колектив (Лебідь М., Чепура М., Мес’янінова А., Ткач У., Цюпер Г.) колектив Будинку культури (керівники: Поз-      няк С.В., Чихун А.О., Поворознюк Р.В.).

  Музично-пісенну хвилю привітань підхопили завгосп Нен-нов С.П. та учителі Марканич К.В. та Кивенко В.С. Східненської ЗОШ І-ІІІ ст., під ліричну пісню яких присутні закружляли  в осінньому вальсі.

  Справжнім сюрпризом став візит Солохи (Зіменс О.Д.) у веселій компанії козаків (Зіменс Л.М., Ропай О.Я.,            П’ятько Л.Г.), які співали частівки, жартували та подарували присутнім гарний настрій.

   Не залишив нікого байдужим конкурс кулінарних шедеврів, які могли спробувати всі бажаючі.

   А далі - цікаві конкурси, змагання, танці…

   Позивні емоції зашкалювали, радість переповнювала кожного, хто завітав цієї погодної днини на свято.

   Захід проходив на території ІІ відділення Інгулецької зрошувальної системи (керівник Роман І.І.), працівники якого допомогли у підготовці місця проведення. Автор оригінального сценарію – завідуюча бібліотекою с.Загорянівка Заваринська К.С. Фінансову допомогу для проведення свята надало керівництво сільської ради, біогазового заводу,         ПАТ «Чорнобаївське» агрохолдингу «Авангард»,                    ПП Ісаєв А.А., а також Бараннік  О.І., Тютюн А.І. та багато інших небайдужих жителів Загорянівки та Шкуринівки. Неабияку активність у підготовці та проведенні свята  виявили Казаніна Н.С., Радчук Л.М., Зіменс О.Д., Зіменс Л.М., Ро-  пай О.Я., П’ятько Л.Г., Герасименко М.А., Деркач В.К., Та-  лай М.І., Юрович Т.В., Єленич  Н.В.

         А.М.Місюра, директор Східненської ЗОШ

                    Конкурс майстрів художнього читання

                   «Наша земля – Україна»

  24 жовтня 2017 року в Музиківській ЗОШ І-ІІІ ступенів пройшов конкурс майстрів художнього читання «Наша земля – Україна» серед  дітей та учнівської молоді. У ньому взяли участь 41 учень школи. Конкурс проходив по трьох вікових категоріях: 6-9 років, 10-13 років, 14-17 років.

  Усі учні ретельно підготувалися до конкурсу. Школярі продемонстрували артистичність, індивідуальність, виконавську майстерність.

   Переможцями шкільного етапу конкурсу у молодшій групі стали:                    1 місце – Ртіщев Нікіта (2-А клас), Мельник Анна (2-Б клас), Мельник Влада (4-А клас); 2 місце – Мельник Ніка (1 клас), Мілецька Поліна         (2-А клас); 3 місце – Кузьома Наталія (3 клас), Васильковська Надія           (3 клас), Половинка Максим (2-А клас), Демидюк Дар’я (2-Б клас). У середній віковій групі 1 місце отримали: Сипко Олександр (7 клас), Гулян Михайло (5 клас), Шевчук Павло (4-Б клас); 2 місце – Лісна Олена            (5 клас), Міхєєва Анастасія (8-Б клас), 3 місце – Шишак Дар’я (5 клас), Рожук Людмила (6 клас). Борисов Олександр (4-А клас) зайняв 1 місце, як автор-виконавець.

   Дякуємо всім конкурсантам за гарні виступи. Ви – молодці!

І.І.Безродня, заступник директора з виховної роботи

Нове життя Загорянівських ставків

   За межами села Загорянівка знаходиться каскад ставків, які були побудовані в 1986 році для зрошення земель радгоспом «Східний» за ініціативи директора Тютюн В.М.

   Скільки було витрачено сил, енергоресурсів, коштів радгоспу (тобто коштів кожного з тих, хто працював в радгоспі) добре пам’ятає головний інженер-гідромеліоратор Серба В.В., так як саме він займався цими гідроспорудами (греблі, водоскиди та ін.).

    Але настали часи, коли перестав існувати радгосп, висохли ставки і почали заростати чагарниками. Шукачі металу вирізали все, що було металевим – засуви і навіть водоскид діаметром до метру й довжиною до восьми метрів, що знаходився під землею. Так в греблі з’явилася діра й з часом земля провалилася.

    Швидко плине час і ми знову побачили цей оазис свіжості і зелені – майже 14 га. В 2016 році з’явився попит на зрошення земель і в наші ставки прибула вода.

    Першими рятувати греблю від розливання почали жителі с.Загорянівка з лопатами. Та звісно з технікою легше, тож Білий В.І., Ісаєв А.А., Казанін Ю.О. зі своїми тракторами швидше «залатали» зруйновану мародерами греблю. І вона витримала в 2016 році.

     Ініціативна група на чолі з Трибушною Л.С. та Трибушним О.С. разом із землевпорядником с.Східне Сербою В.В., секретарем-діловодом сільської ради Воробйовою А.В. та старостою Вова Т.О. звернулися до голови Музиківської ОТГ із пропозицією зберегти «спадок» радгоспу як зелену зону відпочинку, так як це єдиний екологічно чистий водний об’єкт на нашій території. Отримавши згоду та слова підтримки цій справі й проконсультувавшись із начальником зрошувальної дільниці Роман І.І., 12 березня 2017 року в Східненському будинку культури було проведено збори громадян. Рішення – створити клуб відпочинку на природі й спортивної риболовлі «Поплавок». Девіз клубу – «Самоорганізація та самоконтроль». В 2017 році членами клубу стали 170 осіб. В процесі робіт  виявилась група активістів-волонтерів, яка не тільки збирала добровільні внески, а й взяла активну участь в ремонті греблі, рибозагороджувачів, закупці малька коропа та ін.

    Це машиніст бульдозера Довганич М.М., водій КАМАЗу Ісаєв О.А, електрозварювальники Шкурупій С.О. та Старигін М.М., майстри-будівельники Піскун Д.М. та Старигін П.М., місцеві фанатики ставків Ісаєв А.А та  Ковальчук О.Я., активні громадяни, які виконували будь-які роботи  –  Свинарчук В.І., Коваль М.В., Марцінишен Р.Л., Осадчук М.В., Коваль В.В., Трибушна Л.С., Добринчук К.Д.

    Дякуємо ПАТ «Авангард» за надану допомогу у виділенні техніки для погрузки грунту. А також всім громадянам, які повірили в гарну справу і стали членами клубу – Радиш А.М., Трибушний О.С., Пед-   ченко М.С., Ісаєв А.А., Обозний М.М., Ковальчук О.Я., Свинарчук В.І., Грицаєв О.М., Марцінишен Р.Л., Шкурупій С.О., Коваль М.В., Осад-      чук М.В., Позняк С.В.

Ініціативна група «Поплавок»

                        Нові перемоги!

     British Council Ukraine в рамках програми «Active Citizens Ukraine» підтримала 2 проекти активістів нашої громади, а саме:

1.«Громадське освітлення у с. Висунці».

     Мета проекту: активізувати соціальну взаємодію жителів села, місцевої влади для вирішення проблеми вуличного освітлення вулиць Українська (4 ліхтаря), Південна (4 ліхтаря), Польова (4 ліхтаря), Садова (2 ліхтаря), Північна (2 ліхтаря), Зв’язківців (1 ліхтар).

     Керівник проекту - В.А.Пилипчак.

2.«Відкритий клас» (с. Східне).

     Мета проекту: створення альтернативних форм освітнього простору, що сприятиме фізичному, інтелектуальному та творчому розвитку учнів.

     Керівники проекту: Р.В.Бурдулі, А.М.Місюра.

    Вітаємо переможців та бажаємо успіхів у реалізації задуманого!

Т.В.Трибушна, спеціаліст з муніципальних ініціатив та інвестицій

Оголошення

     Відповідно до рішення сесії Музикіської сільської ради № 53 від 27.05.2016 року всім власникам великої і дрібної рогатої худоби необхідно внести плату за користування громадськими пасовищами у 2017 році до 01.12.2017 року в розмірі:

-  за 1 голову великої рогатої худоби – 100 грн.

-  за 1 голову дрібної рогатої худоби – 50 грн.

     З питань сплати необхідно звернутися до сільської ради.

                                           * * *

                                Оголошення

    Всім землевласникам і землекористувачам необхідно сплатити земельний податок за 2017 рік. З питань сплати земельного податку необхідно звертатися до сільської ради або до Білозерської податкової інспекції.

                                     * * *

До уваги власників нерухомого майна

    Для точного нарахування податку на нерухоме майно у 2018 році вам необхідно до 30 листопада 2017 року подати до сільської ради наступні документи з особистим підписом на кожному листі:

-   ксерокопія паспорта;

-   ксерокопія ідентифікаційного коду;

-   ксерокопія технічного паспорта на будівлі та споруди;

-   особиста заява спеціальної форми.

Виконком сільської ради

    28 жовтня в спортивному залі Музиківської ЗОШ відбувся товариський матч з мініфутболу між командами «Амалтея» (Херсон) та «Зеніт» (Музиківка).

    Дякуємо всім вболівальникам, які не злякалися погодніх умов та прийшли підтримати нашу команду!

М.Л.Михайлов, інструктор по спорту

                                 Про роботу адмінкомісії

    На засіданнях адміністративної комісії були розглянуті наступні матеріали:

   1.Басов Олександр Миколайович здійснив торгівлю овочами та яйцями у невстановленому місці в м.Херсон, тим самим порушивши п.7.2.6. «Правил благоустрою м.Херсон».             Штраф - 340 грн. (ст. 152 КУпАП).

   2.Власенко Анатолій Іванович біля свого подвір’я зберігає будівельне сміття, тим самим порушує п.3.1. «Правил благоустрою села».  Штраф – 340 грн.(ст.152 КУпАП).

  3.Данкова Світлана Ярославівна випасала без догляду худобу, порушивши п.2.14 «Правил благоустрою». Штраф - 340 грн.        (ст. 152 КУпАП).

  4. Кошкодан Тетяна Романівна не забезпечила належні умови утримання домашніх тварин (собак),порушивши вимоги п.2 «Правил утримання домашніх тварин».  Штраф – 51 грн. (ст. 152 КУпАП)

   5.Шевченко Іван Григорович біля свого подвір’я зберігає вантажний причеп, порушуючи п.3.4. «Правил благоустрою села».                Штраф - 1360 грн. (ст. 152 КУпАП)

  6. Морський Віктор Миколайович біля свого подвір’я зберігає сільгоспінвентар, конструкції, порушуючи п.3.1 та п.3.4. «Правил благоустрою села». Штраф - 340 грн. (ст. 152 КУпАП)

   7. Лисенко Сергій Іванович, тримаючи вдома собаку, не забезпечив її належне утримання. Порушення вимог п.2 «Правил утримання домашніх тварин». Штраф – 51 грн. (ст. 152 КУпАП)

   8. Кубраков Віталій Валерійович не вжив заходів щодо ліквідації бур’яну, тим самим порушивши п.3.23 та п.3.25 «Правил благоустрою села». Штраф – 340 грн. (ст. 152 КУпАП)

   9.Мгоян Надія Шаріфівна несвоєчасно без поважної причини зробила реєстрацію народження дитини в органі державної реєстрації актів цивільного стану. Штраф - 86,60 грн., частина 2                ст.212-1 КУпАП.

  10. Авдоян Джнді на власному автомобілі розбив урну, тим самим порушивши п.3.8 «Правил благоустрою села».               Штраф - 340 грн.

  11. Трибушний Юрій Володимирович протягом тривалого часу зливав господарчо-побутові стоки в лотки для захисту від поверхневих вод, а не в спеціально призначені споруди, порушивши п.312 «Правил благоустрою села». Штраф - 340 грн. (ст. 152 КУпАП)

  12. Лисенко Артем Дмитрович на власному автомобілі самовільно вивіз сміття на сміттєзвалище, тим самим порушуючи п.3.33 «Правил благоустрою села». Штраф - 340 грн. (ст. 152 КУпАП)

  13. Пендицький Юрій Ярославович підпалив бур’ян біля будинку своєї матері, тим самим порушивши п.3.6. «Правил благоустрою села».  Штраф  - 340 грн. (ст. 152 КУпАП)

  14. Руденко Сергій Олександрович розпалив багаття із бур’яну біля будинку, полумя розповсюдилося на територію прилеглих приватних ділянок, нанесло матеріальну шкоду. Порушення п.3.6 «Правил благоустрою села». Штраф - 340 грн. (ст. 152 КУпАП)

    Матеріали на громадян, які не сплачують штраф в установлені терміни, передаються у відділ державної виконавчої служби. Відносно боржників в подальшому відкривається виконавче провадження, згідно якого з них стягується  штраф у подвійному

розмірі.

    Шановні громадяни, дотримуйтесь закону!

Л.Л.Колісніченко, голова адміністративної комісії

ОГОЛОШЕННЯ

    Всім, хто не отримав субсидії на опалювальний період                2017-2018 рр.  необхідно звернутися в сільську раду для уточнення даних або за телефоном 0507095306.

    Дітям від 14 до 18 років необхідно мати ксерокопію паспорта      (ID-картка),ідентифікаційного номеру та витягу до ID-картки. Пенсіонерам – довідку про доходи з 01.01.2017 по 31.07.2017 року.

            І.В.Шнирук, завідувач сектору соціального

захисту та медичного обслуговування

                   Якщо претендуєте на бюджетну дотацію — вчасно

    ідентифікуйте тварин та подавайте дані про їх вибуття/прибуття!

   Згідно розподілу видатків Державного бюджету України на 2018 рік (додаток № 3 до проекту Закону України «Про Державний бюджет України на 2018 рік») на державну підтримку галузі тваринництва заплановано виділити 2 млрд 300 млн грн.

    Відповідно до Порядку використання сум податку на додану вартість, сплачених переробними підприємствами до спеціального фонду державного бюджету, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 2 березня 2011 р. № 246 (у редакції постанови Кабінету Міністрів України від 23 квітня 2012 р. № 342), у 2018 році бюджетні кошти можуть бути спрямовані на державну підтримку галузі тваринництва шляхом здійснення таких виплат:

 1) спеціальної бюджетної дотації фізичним особам за утримання та збереження молодняку великої рогатої худоби (далі - дотація за молодняк);
  2) часткове відшкодування:

- вартості закуплених племінних телиць, нетелей та корів молочного, м’ясного і комбінованого напряму продуктивності (далі - часткове відшкодування вартості корів);

- витрат на закупівлю установки індивідуального доїння (далі - часткове відшкодування витрат на установку);

    3) за вирощені та продані на забій і переробку суб’єктам господарювання, які мають власні (орендовані) потужності для забою тварин, молодняк великої рогатої худоби та свині (крім свиноматок і кнурів) (далі - дотація за продану на забій худобу) (фізичним особам, фізичним особам - членам виробничих або обслуговуючих сільськогосподарських кооперативів, а також фермерським господарствам);
    4) спеціальної бюджетної дотації за поголів’я корів м’ясного напряму продуктивності.

    Звертаємо Вашу увагу, що бюджетні дотації надаються лише на тварин, які ідентифіковані та зареєстровані у встановленому порядку. Наявність у власника цих тварин та їх відповідність даним Єдиного державного реєстру тварин може перевірятися відповідними контролюючими органами.

    Шановні власники тварин! Для уникнення непорозумінь при проведенні таких перевірок дотримуйтесь законодавства України з ідентифікації та реєстрації тварин:

    - своєчасно реєструйте господарства з розведення, утримання, забою, утилізації тварин у Єдиному державному реєстрі тварин;

    - своєчасно ідентифікуйте усіх тварин у господарстві;

    - вчасно подавайте дані для реєстрації тварин, усіх переміщень між господарствами, а також про забій, утилізацію та падіж тварин.

   А.А.Миколаєнко, завідувач дільниці, фельдшер ветеринарної медицини

Реєстраційне свідоцтво ХС №418/69-р від 19.08.2008р. Тираж 1500 примірників. Випускаючий редактор Т.В.Трибушна.

Корисні посилання

02-parliament 0

03-kmu 0

01-president 1