Музиківська сільська рада

Музиківська об'єднана територіальна громада, Херсонська область

Меню

Реєстрація на сайті

Музиківська сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади посадової особи органів місцевого самоврядування - спеціаліста І категорії з питань молодіжної політики сектору освіти та гуманітарного розвитку з посадовим окладом 4 000,00 грн.

Основними функціональними обов’язками є:

- залучення молоді до участі у громадському житті об’єднаної територіальної громади;         - виявлення та залучення соціально активної молоді до реалізації молодіжної політики у громаді;

- розвиток всебічних зв’язків молоді громади з молодіжними та іншими організаціями

нашої держави та інших держав;

-          координація роботи громадських організацій, молодіжних організацій, органів

молодіжного самоврядування навчальних закладів, що діють на території об’єднаної територіальної громади в напрямку вирішення актуальних проблем молоді громади та ін.

 

Вимоги до конкурсантів: громадянство України; повна вища  освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, бакалавра.

Особи,які бажають взяти участь у конкурсах, подають до конкурсної комісії заяву, до якої додаються: особова картка (форма П-2 ДС); автобіографія; фотокартки розміром 4х6 – 2 шт.; копії паспорта і документів про освіту з додатками; заповнюють електронну декларацію (згідно ЗУ «Про запобігання корупції»).

Документи подаються до 05 листопада 2018 року. Дата проведення конкурсу – 7 листопада 2018 року.

Додаткова інформація щодо вимоги до конкурсантів, основних функціональних обов’язків,розміру та умов оплати праці,перелік питань для складання іспиту та інші питання щодо проведення конкурсу за телефоном: 56342 

Корисні посилання

02-parliament 0

03-kmu 0

01-president 1

hoda 0

drv baner

hotline-government 0

mil2

openboo